Rakentaminen
Ke 24.10.2018 klo 8.00–21.00 (omat rakenteet)
To 25.10.2018 klo 8.00–21.00 (omat rakenteet sekä valmisosastot)
Pe 26.10.2018 klo 8.00–10.00
– perjantaina osastoilla vain viimeistelytöitä, koska alkusiivous tehdään aamupäivän aikana

Purkaminen
Su 28.10.2018 klo 17.00–21.00
Ma 29.10.2018 klo 8.00–14.00

 

Yhteystiedot

Messutoimisto avoinna
Ke 24.10.2018 klo 9.00–18.00
To 25.10.2018 klo 9.00–18.00
Pe 26.10.2018 klo 8.00–17.15
La 27.10.2018 klo 9.30–17.15
Su 28.10.2018 klo 9.30–17.30 (muista: talviaika alkaa)

Messut avoinna
Pe 26.10.2018 klo 11.00–17.00
La 27.10.2018 klo 10.00–17.00 (huolto-aika klo 8.30–10.00)
Su 28.10.2018 klo 10.00–17.00 (huolto-aika klo 8.30–10.00)

 

Messurakentaja
WS-Expogroup Oy
Jukka Reen
jukka.reen@wsexpogroup.fi
puh. 041 537 0103

Tekniikka ja internetyhteydet
Rauno Koivukorpi
rauno.koivukorpi@rakentaja.fi
puh. 044 555 8864

Messutoimisto
Kirsi Hankimaa
kirsi.hankimaa@rakentaja.fi
puh. 044 721 0351

Laskutus ja lipunmyynti
Mari Halonen
mari.halonen@rakentaja.fi
puh. 040 725 1099

Luennot ja työnäytökset
Heidi Uusitalo
heidi.uusitalo@omataloyhtio.fi
puh. 044 529 5298

Myyrmäki-hallin vahtimestari (trukki)
Ahti Ahola
ahti.ahola@mup.fi
puh. 041 511 3001

Messupäällikkö / Myynti
Jussi Ruotsalainen
jussi.ruotsalainen@rakentaja.fi
puh. 050 371 8567

Messupäällikkö / Myynti
Jussi Ruotsalainen
jussi.ruotsalainen@rakentaja.fi
puh. 050 371 8567